ما به شما کمک می کنیم تا رویای خود را بسازید

ماموریت ما

آکام سازه در منطقه 22 که جزء پیشگامان عرصه برج سازی است به معرفی و فروش پروژه های انبوه سازی این منطقه مشغول است. آکام سازه بر آنست تا مسیری به‌روز، شفاف و کارآمد برای شما بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی در حوزه اطلاعات مسکن شود.

هدف آکام سازه افزایش کارآیی و بهره‌وری راه ارتباطی قانونی، مطمئن و رسمی بین متقاضیان و عرضه‌کنندگان مسکن است تا به یاری مشاورین تخصصی این مجموعه، زمینه‌ شفافیت در بازار مسکن فراهم شود.

  • نقشه کشی مدرن
  • کارشناسان متخصص
  • تجهیزات پیشرفته
  • آنالیز ساخت و ساز
_

مشاوران آکام سازه

ابوالفضل زیرکی

مشاور

آتنا صداقت

مشاور

آرش دهقان

مشاور

امین شمس

مشاور

حسن گودرزی

مشاور

ساجده جهانبخش

مشاور

ساناز ارجمند

مشاور

شهزاد پارسافر

مشاور

پرستو نیک صفت

مشاور

شیما اصفهانی

مشاور

فرناز رستمی

مشاور

لیا حاج علی

مشاور

محمدحسین امیدی

مشاور

نرگس پونکی

مشاور

نگار آزاد

مشاور

نوید امین لو

مشاور

نوید اوسطی

مشاور

آکام سازه در نظر دارد با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی، سبب افزایش قدرت انتخاب مشتریان گردد. عدم ارائه اطلاعات دقیق و شفاف در بسیاری از موارد منجر به متضرر شدن طرفین معامله می‌شود. آکام سازه با دسترسی به پایگاه‌های رسمی و معتبر اطلاعات املاک و با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ های جمع آوری داده‌ های مستند، سامانه‌ ای مرجع فراهم آورده است تا اطلاعات بازار مسکن به سهولت و بدون دخالت سلیقه‌ شخصی در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار گیرد. با استفاده از سایت تیم آکام سازه 22 می‌ توانید پاسخ تمامی پرسش های خود را بیابید و بر اساس بودجه و سلیقه‌ خود مناسب‌ترین مورد را انتخاب نمایید. با آکام سازه در وقت و هزینه صرفه‌جویی و با آگاهی و آرامش معامله خواهید کرد. مشاوران متخصص و کارشناسان مجرب، بهره‌مندی از تیم وکلای ملکی کارآزموده، بایگانی جامع و متنوع و متناسب با انواع بودجه و سلیقه و تخصیص امکانات بسیار برای مشتریان تنها برخی از ویژگی‌ های آکام سازه محسوب می‌شود. ما در مجموعه آکام سازه سال هاست که هموطنان و سرمایه گذاران را در زمینه انجام معاملات ملکی در منطقه 22 تهران همراهی می نماییم. افتخار ما، موفقیت و کسب سود شماست و برای رسیدن به این هدف همواره تمام تجربیات و دانش خود را بکار گرفته ایم.