پروژه افق بین‌ الملل چیتگر در منطقه ۲۲ تهران، در انتهای اتوبان همت و در بلوار شهید اردستانی واقع شده‌ است. پروژه افق بین‌ الملل نیز یکی دیگر از پروژه‌ های مسکونی بسیار لوکس در این منطقه می‌ باشد که توسط شرکت تعاونی آراد افق بین‌ الملل معرفی شده‌ است.

پروژه افق بین الملل چیتگر

معرفی پروژه افق بین‌ الملل چیتگر

پروژه افق بین الملل چیتگر از ۲ بلوک تشکیل شده و هر کدام از بلوک‌ ها شامل ۱۵ طبقه مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۳ طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری هستند و هر طبقه نیز دارای ۸ واحد می‌ باشد.

امکانات پروژه افق بین‌ الملل

از جمله امکانات رفاهی پروژه بین‌ الملل چیتگر نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سالن اجتماعات و سالن کنفرانس
 • تراس های شیک و بزرگ
 • مهدکودک اختصاصی
 • شوتینگ زباله
 • یک طبقه لابی و لابی من
 • استخر، سونا و جکوزی
 • پیست دوچرخه‌ سواری
 • محوطه‌ سازی و فضای سبز
 •  باشگاه ورزشی اختصاصی
 •  آسانسور لاین نفربر و انباری
 • پارکینگ اختصاصی میهمان
 • کافه‌ تریا
 • واحد ها دارای مستر

دسترسی‌ های پروژه افق بین‌ الملل

پروژه افق بین‌ الملل چیتگر در موقعیت مکانی بسیار مناسب و فوق‌العاده‌ای در منطقه ۲۲ تهران قرار داشته و دارای دسترسی‌ های بسیار مناسبی به اماکن تجاری، تفریحی و اتوبان‌ ها می‌ باشد. این پروژه به بزرگراه‌ هایی چون حکیم، همت، همدانی، آزادگان و همچنین بزرگراه تهران کرج بسیار نزدیک بوده و دارای فاصله بسیار کمی با ایستگاه مترو وردآورد، مجموعه اداری تجاری ایران مال، ورزشگاه آزادی، آبشار تهران، پارک جنگلی چیتگر، دریاچه شهدای خلیج‌ فارس، شهربازی، باغ گیاه‌ شناسی ملی ایران، پارک و باغ‌ وحش ارم، بیمارستان پروفسور سمیعی و غیره می‌ باشد.

دسترسی پروژه افق بین الملل

واحد های پروژه افق بین الملل چیتگر

بلوک‌ های پروژه افق بین الملل از ۱۵ طبقه مسکونی تشکیل شده‌ اند و هر طبقه آن دارای ۸ واحد می‌ باشد. واحد های مسکونی این پروژه نیز شامل متراژ های ۱۰۰ متری، ۱۲۰ متری، ۱۴۰ متری و ۲۵۰ متری بوده و واحد های ۲۵۰ متری آن به‌ صورت وی آی پی دارای ۴ خواب، ۲ مستر و ۲ پارکینگ اختصاصی می‌ باشند.

واحد های پروژه افق بین الملل

اطلاعات زمین پروژه افق بین‌ الملل

زمین پروژه افق بین‌ الملل دارای پلاک ثبتی ۴/۴۴۷ در انتهای اتوبان همت است و دارای کاربری مسکونی می‌ باشد. موقعیت مکانی دقیق این پروژه نیز در بلوار اردستانی میدان دانش در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد و اکنون نیز در زمینی به مساحت ۱۲۵۰۰ مترمربع در حال ساخت است.

وضعیت فعلی پروژه افق بین الملل

جدول واریزی و اقساط علی‌الحساب پروژه افق بین‌ الملل

پیش‌ خرید واحد های مسکونی پروژه افق بین‌ الملل به‌ صورت اقساطی است و بر طبق اعلام تعاونی، هزینه جواز، زمین و تراکم این پروژه بالغ بر هر مترمربع بنای مفید، ۱۵ میلیون تومان و هزینه ساخت نیز بر اساس هر مترمربع بنای مفید، متری ۱۰ میلیون تومان به‌ صورت علی‌الحساب می‌ باشد و اقساط آن نیز به‌ صورت ۴۴ ماهه در طول دوره ساخت است.

هزینه امتیاز پروژه افق بین‌ الملل

امتیازات پروژه افق بین‌ الملل با توجه به پیشروی ساخت‌ و ساز پروژه افزایش می یابد.

هزینه ساخت پروژه افق بین‌ الملل

هزینه ساخت پروژه افق بین‌ الملل نیز به‌ صورت علی‌الحساب می‌ باشد و سالانه نرخ نهایی آن توسط مجموعه انبوه‌ سازان و نظام مهندسی کشور اعلام می‌ شود. همچنین نرخ اعلام شده نیز بر روی مانده اقساط لحاظ می‌ شود.

وام پروژه افق بین‌ الملل

بر طبق اعلام تعاونی مبلغی در حدود ۴۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان وام به هر یک از واحد های پروژه افق بین‌ الملل تعلق می‌ گیرد و وام‌ های این پروژه دارای ۲ مرحله است که مرحله اول آن نیز قرض‌ الحسنه بدون سود است.

زمان تحویل پروژه افق بین‌ الملل چیتگر

به‌ طور کلی زمان تحویل پروژه‌ های مسکونی از زمان گودبرداری به مدت ۲ تا ۳ سال بوده و شما می‌ توانید جهت اطلاع دقیق از زمان تحویل پروژه افق بین‌ الملل چیتگر، با آکام سازه تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

سوابق سازنده افق بین‌ الملل

شرکت آراد افق بین‌ الملل، سازنده پروژه افق بین‌ الملل در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد و از سوابق بسیار درخشان و پر افتخاری نیز برخوردار است. این شرکت اکنون در وضعیت فعال قرار داشته و دارای رزومه بسیار قوی در اعضای هیئت‌ مدیره‌ی خود می‌ باشد.

آکام سازه، کارگزاری رسمی پروژه افق بین الملل چیتگر

آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در راستای ایجاد ارتباطات رسمی و قانونی بین متقاضیان و عرضه‌کنندگان مسکن مشغول به فعالیت بوده و دارای سال‌ ها سابقه پرافتخار و درخشان می‌ باشد. آکام سازه همچنین در معرفی و فروش پروژه‌ های انبوه‌سازی در منطقه ۲۲ نیز فعالیت داشته و شما می‌ توانید جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با پروژه افق بین‌ الملل در منطقه ۲۲، با آکام سازه کارگزاری رسمی این پروژه تماس حاصل نموده و از کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

زمان تحویل پروژه افق بین الملل چیتگر چه موقع است؟

زمان تحویل موقت پروژه افق بین الملل 2 تا 3 سال پس‌ از شروع گودبرداری است.

شرایط پیش خرید و پیش فروش پروژه افق بین الملل چگونه است؟

برای اطلاع از شرایط پیش خرید و پیش فروش پروژه افق بین الملل با کارشناسان فروش آکام سازه از طریق شماره 02191691612 در ارتباط باشید.

آیا پروژه افق بین الملل دارای وام است؟

بله، طبق اعلام تعاونی مبلغ وام 450 تا 600 میلیون تومان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *