در سال ۱۳۹۸، تعاونی ابنیه همت آغاز به انجام پروژه الوند در منطقه ۲۲ استان تهران نموده و اکنون نیز این پروژه در اطراف منطقه چیتگر، یکی از پروژه‌ های مسکونی و تجاری در حال ساخت می‌ باشد. پروژه الوند به دلیل دسترسی بسیار عالی به دریاچه خلیج فارس، ایران مال و بام لند دارای موقعیت مکانی بسیار فوق‌ العاده‌ ای بوده و همچنین از دسترسی مناسبی به اتوبان‌ های همت، آزادگان، حکیم و بزرگراه شهید فهمیده برخوردار می‌ باشد.

پروژه الوند چیتگر

معرفی پروژه الوند 

پروژه الوند در منطقه ۲۲ تهران، دارای کاربری مسکونی و تجاری است و از ۸ طبقه تشکیل شده‌ است که ۴ طبقه آن مسکونی، ۱ طبقه آن تجاری و ۳ طبقه آن پارکینگ می‌ باشد. پروژه برج الوند، یکی از کم واحد ترین پروژه‌ های مسکونی و تجاری در این منطقه است و عرضه واحد های آن جهت خرید توسط اکثریت، به‌ صورت ۳ دانگی می باشد.

امکانات پروژه الوند 

 از جمله امکانات رفاهی پروژه الوند می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • دارای لابی مجلل و شیک 
 • مجهز به سیستم اعلان و اطفاء حریق 
 • مجهز به اینترنت مرکزی 
 • دارای انباری و پارکینگ اختصاصی برای هر واحد 
 • دارای پارکینگ میهمان 
 • دارای سالن اجتماعات 
 • مجهز به سیستم حفاظتی 
 • مجهز به دوربین مداربسته 
 • دارای هلی پد 
 • دارای فضایی سبز 
 • دارای راه پله اضطراری 
 • مجهز به سیستم سرمایش و گرمایش اختصاصی 
 • دارای شوتینگ زباله 
 • دارای آسانسور لاین نفربر و باربر 
 • دارای درب ضد سرقت

دسترسی‌ های پروژه الوند 

پروژه برج الوند در منطقه ۲۲ تهران، در اطراف دریاچه چیتگر قرار داشته و از موقعیت مکانی بسیار مناسب و فوق‌العاده‌ ای برخوردار است. این پروژه مسکونی و تجاری به برخی از اتوبان‌ های اصلی و همچنین مراکز خدماتی و رفاهی موجود در منطقه ۲۲ بسیار نزدیک می‌ باشد و از دسترسی‌ های بسیار راحتی برخوردار است. پروژه الوند چیتگر به اتوبان‌ هایی چون اتوبان همت، آزادگان جنوب شمال، حکیم، شهید فهمیده و غیره بسیار نزدیک بوده و به مکان‌ هایی چون مرکز خرید ایرانمال، مرکز تجاری بام لند و همچنین دریاچه شهدای خلیج‌ فارس دارای دسترسی بسیار عالی می‌ باشد. 

واحد های پروژه الوند 

پروژه مسکونی و تجاری الوند در منطقه ۲۲ تهران، دارای ۱ برج ۸ طبقه می‌ باشد که ۴ طبقه آن مسکونی، ۱ طبقه آن تجاری و ۳ طبقه آن پارکینگ است. هر طبقه این برج نیز از ۴ واحد تشکیل شده‌ است که ۳ واحد آن‌ ها دارای متراژ های ۱۲۰ متری و ۱ واحد آن‌ ها دارای متراژ ۱۸۰ متری هستند. 

شرایط خرید و فروش پروژه الوند 

شرایط خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری پروژه الوند چیتگر به‌ صورت واریزی اولیه + امتیاز + اقساط و ۳ دانگ می‌ باشد و بر اساس ۶۰ متر مسکونی و ۲۰ متر تجاری خرید و فروش می‌ شود. واریزی اولیه این پروژه نیز ۱ میلیارد و ۴۵۲ میلیون تومان در اسفند ماه ۱۴۰۰ است و اقساط ماهیانه آن ۵۳ می‌ باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر نیز در رابطه با امتیازات پروژه الوند چیتگر، می‌ توانید با آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

زمان تحویل پروژه الوند 

پروژه مسکونی و تجاری برج الوند در منطقه ۲۲ تهران، در بلوار علامه قزوینی و در بخش شمالی دریاچه چیتگر در حال ساخت قرار داشته و اکنون نیز در مرحله فونداسیون قرار دارد. زمان تحویل واحد های این پروژه نیز به طور تخمینی در سال ۱۴۰۲ می‌ باشد.

سوابق سازنده پروژه الوند 

شرکت توسعه ابنیه همت، سازنده پروژه مسکونی و تجاری الوند در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۱ به‌ عنوان یک تعاونی، فعالیت رسمی خود را در حوزه ساخت‌ و ساز آغاز نموده و اکنون نیز یکی از موفق‌ ترین شرکت‌ های تعاونی استان تهران می‌ باشد. این شرکت با پلاک ثبتی ۴۲۴۰۷۴، در سرمایه‌گذاری و فعالیت در بسیاری از پروژه‌ های عمرانی مشارکت داشته و از جمله پروژه‌ های فعال آن می‌ توان به پروژه مسکونی و تجاری زاگرس و همچنین پروژه مسکونی و تجاری برج الوند در منطقه ۲۲ تهران اشاره نمود. 

در پایان 

آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در زمینه معرفی و فروش پروژه‌ های انبوه‌ سازی در این منطقه مشغول به سال‌ ها فعالیت بوده و اکنون نیز یکی از پیشگامان در عرصه برج سازی می‌ باشد. هدف اصلی آکام سازه در این منطقه، برقراری ارتباطاتی رسمی و مطمئن میان فروشندگان و خریداران مسکن است و در این زمینه نیز دارای تیم کارشناسی بسیار حرفه‌ ای و متخصص می‌ باشد. شما نیز می‌ توانید جهت اطلاع از پروژه برج الوند در منطقه ۲۲ تهران و همچنین نحوه خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری، با آکام سازه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

 شما می‌ توانید جهت اطلاع از امتیازات پروژه الوند و اطلاع از نحوه خرید و فروش واحد های مسکونی و تجاری این پروژه، با شماره همراه 02191691612 در ارتباط باشید.

 آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در زمینه برقراری روابطی رسمی و قانونی میان خریداران و فروشندگان پروژه های کلان در این منطقه مشغول به فعالیت بوده و دارای سال ها تجربه در این حرفه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *