پروژه ترنج چیتگر در منطقه ۲۲ تهران و اطراف دریاچه چیتگر توسط دژبان ارتش در حال ساخت است و از ۲ بلوک تشکیل شده‌ است. هر کدام از بلوک‌ های پروژه ترنج نیز از ۲۵ طبقه مسکونی تشکیل شده‌ اند که طبقه اول آن‌ ها دارای ۱۰ واحد، طبقه دوم دارای ۸ واحد و طبقات سوم به بالا نیز هر کدام دارای ۶ واحد هستند. 

پروژه-ترنج

معرفی پروژه ترنج

واحد های موجود در بلوک اول دارای متراژ های بین ۸۵ تا ۱۰۰ متر بوده و واحد های بلوک دوم نیز دارای متراژ های ۹۵ تا ۱۳۰ متر می‌ باشند. در حال‌ حاضر نیز برج اول پروژه ترنج در مرحله دیوارچینی و اسکلت‌ بندی قرار داشته و برج دوم نیز در مرحله فونداسیون می‌ باشد. این پروژه در قالب ۲ بلوک ۲۵ طبقه است که رتبه ۱ تا ۱۹۰ مرتبط با بلوک اول و رتبه ۱۹۰ تا ۳۹۰ نیز مرتبط با بلوک دوم می‌ باشد.

امکانات پروژه ترنج

از جمله امکانات رفاهی پروژه ترنج چیتگر می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پارکینگ و انباری اختصاصی برای هر واحد
 • سالن ورزشی مجهز برای آقایان و بانوان
 • سالن اجتماعات بزرگ و مجهز
 • لابی مجلل و لابی من ۲۴ ساعته
 • زمین ورزشی و محوطه بازی
 • مهدکودک و زمین بازی برای کودکان
 • مجهز به سرمایش و گرمایش چیلر
 • ۵ لاین آسانسور نفربر و باربر
 • روف گاردن مجلل با ویو ۳۶۰ درجه
 • مجهز به آنتن مرکزی
 • کافی شاپ و آلاچیق

دسترسی‌ های پروژه ترنج

این پروژه مسکونی در منطقه ۲۲ تهران، دارای ۲ بلوک است که بلوک اول این پروژه در بخش شرقی دریاچه چیتگر و بلوک دوم آن در بخش غربی دریاچه چیتگر واقع شده‌ است. هر کدام از برج‌ های این پروژه از موقعیت مکانی مناسب و دسترسی های بسیار راحتی برخوردار هستند و به اماکن تفریحی و خدماتی و همچنین اتوبان‌ های اصلی بسیار نزدیک می‌ باشند.

واحد های پروژه ترنج

پروژه ترنج در منطقه ۲۲ تهران با کاربری مسکونی، دارای ۲ برج است که هر کدام از برج‌ های آن نیز دارای ۲۵ طبقه مسکونی هستند. طبقه اول هر برج دارای ۱۰ واحد مسکونی، طبقه دوم دارای ۸ واحد مسکونی و طبقه سوم به بالا نیز دارای ۶ واحد مسکونی هستند. همچنین برج اول این پروژه نیز دارای رتبه ۱ تا ۱۹۰ بوده و برج دوم آن دارای رتبه ۱۹۰ تا ۳۹۰ می‌ باشد.

 • واحد های برج اول دارای متراژ های ۸۵ تا ۱۰۰ متر هستند.
 • واحد های برج دوم دارای متراژ های ۹۵ تا ۱۳۰ متر هستند.

پیشرفت پروژه ترنج

در حال‌ حاضر برج اول این پروژه مسکونی در منطقه ۲۲ تهران، در مرحله اسکلت‌ بندی و دیوارچینی قرار داشته و برج دوم آن نیز در مرحله فونداسیون می‌ باشد.

نحوه خرید و فروش پروژه ترنج

نحوه خرید و فروش واحد های مسکونی این پروژه در چیتگر، به‌ صورت واریزی + امتیاز است و نحوه انتخاب واحد های مسکونی این پروژه نیز بر حسب اولویت واریزی بوده و در صورت ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه انجام می‌ شود. قرارداد ساخت این پروژه نیز متری ۵ میلیون تومان است و امتیازات آن بین یک میلیارد و صد تا یک میلیارد و دویست خرید و فروش می‌ شود.

واریزی و اقساط پروژه ترنج

واریزی این پروژه مسکونی در منطقه ۲۲ تهران تا شهریور ۱۴۰۱، ۷۰۰ میلیون تومان می‌ باشد و اقساط آن نیز در سال ۱۴۰۱، ماهی ۲۰ میلیون تومان است.

زمان تحویل پروژه ترنج

پروژه مسکونی ترنج در چیتگر، در سال ۱۳۹۳ گود برداری شده و تحویل واحد های مسکونی برج اول، به‌ صورت ۳ ساله و تحویل واحد های مسکونی برج دوم به‌ صورت ۶ ساله تخمین خورده است.

سرمایه‌گذاری پروژه ترنج

این پروژه مسکونی، از موقعیت مکانی فوق‌ العاده‌ ای در منطقه ۲۲ تهران برخوردار بوده و جزء پروژه‌ های مسکونی اطراف دریاچه چیتگر محسوب می‌ شود. همچنین این پروژه به‌ دلیل دسترسی‌ های آسان خود و مبلغ بالایی که برای زمین تراکم پرداخت نموده است، گزینه بسیار مناسبی جهت سرمایه‌گذاری می‌ باشد.

جهت اطلاع از قیمت و چگونگی پیش‌ خرید پروژه های چیتگر به ویژه پروژه چیتگر، می‌ توانید با آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

سوابق سازنده پروژه ترنج

این پروژه، یکی از پروژه‌ های تعاونی ساز در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد و توسط دژبان ارتش در حال ساخت است. از دیگر پروژه‌ های ساخته‌ شده توسط دژبان ارتش نیز می‌ توان به برج سروناز در شمال میدان ساحل اشاره نمود.

در پایان

مجموعه آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، با افزایش بهره‌ وری و کارایی در زمینه برقراری ارتباطات قانونی و رسمی بین متقاضیان و عرضه‌ کنندگان مسکن مشغول به فعالیت بوده و دارای تیم کارشناسی و وکلای بسیار تخصصی در این حرفه است. شما عزیزان می‌ توانید جهت اطلاع از قیمت و چگونگی پیش‌ خرید واحد های مسکونی پروژه ترنج، با آکام سازه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *