پروژه همسا چیتگر، از جمله پروژه‌ های مسکونی و تجاری بسیار لوکس در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد. این پروژه توسط تعاونی ابنیه همسا در دست ساخت قرار دارد و موقعیت مکانی دقیق آن نیز در بلوار کوهک منطقه ۲۲ است.

پروژه همسا چیتگر

معرفی پروژه همسا

پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، دارای کاربری مسکونی و تجاری می‌ باشد. این پروژه دارای ۲ بلوک مسکونی و تجاری است که از ۷ طبقه مسکونی تشکیل شده و به‌ طور کلی دارای ۱۱۲ واحد مسکونی می‌ باشد. این پروژه دارای ۸ واحد مسکونی در طبقات خود است و هم‌ اکنون نیز در مرحله تجهیز کارگاه قرار دارد.

امکانات پروژه همسا

از جمله امکانات رفاهی پروژه همسا نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دارای پارکینگ و انباری اختصاصی و کاملاً مجزا برای هر واحد
 • دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن
 • دارای سیستم تهویه
 • دارای آسانسور لاین نفربر و باربر
 • دارای سالن ورزشی اختصاصی برای آقایان و بانوان
 • دارای لابی مجلل و بسیار شیک
 • دارای سالن اجتماعات بزرگ و مجهز
 • دارای روف گاردن با ویوی بسیار فوق‌العاده
 • دارای نورپردازی بسیار مدرن
 • دارای محیط بازی برای کودکان
 • برخورداری از متریال بسیار با کیفیت در ساخت تمامی واحد ها

دسترسی‌ های پروژه همسا 

پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، در موقعیت مکانی بلوار کوهک و نبش نسیم ۹ قرار داشته و از لوکیشن بسیار مناسبی برخوردار می‌ باشد. این پروژه مسکونی با اتوبان‌ ها و بزرگراه‌ های اصلی و همچنین مترو دارای فواصل بسیار کمی بوده و به مکان‌ هایی چون محور چهارباغ، پارک جنگلی چیتگر، دریاچه شهدای خلیج فارس و سایر مکان‌ های خدماتی و تفریحی بسیار نزدیک می‌ باشد.

واحدهای پروژه همسا 

به‌ طور کلی پروژه مسکونی و تجاری همسا در منطقه ۲۲ تهران، دارای دارای ۲ بلوک ۷ طبقه مسکونی است و هر طبقه آن نیز از ۸ واحد مسکونی تشکیل شده‌ است. این پروژه در مجموع دارای ۱۱۲ واحد مسکونی است و هر واحد مسکونی آن نیز دارای میانگین متراژ ۱۲۰ متر مربع هستند.

لازم به ذکر است که پروژه همسا تحت عنوان پروژه مسکونی شناخته‌ شده اما برای آن واحد های تجاری نیز در نظر گرفته شده‌ است که تمامی اعضای پروژه نیز در آن دارای سهام می‌ باشند.

سازه پروژه همسا

سازه پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، دارای اسکلت بتنی می‌ باشد. این پروژه نیز در اوایل سال ۱۴۰۰ گودبرداری شده‌ است.

هزینه ساخت پروژه همسا

پیش‌ ثبت‌ نام واحد های پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، در اردیبهشت‌ ماه سال ۱۳۹۹ آغاز شده‌ است. هزینه ساخت هر یک از واحد های این پروژه نیز به صورت جدول اقساطی می‌ باشد و دربردارنده هزینه‌ های زمین، هزینه‌ های خرید، هزینه‌ های ساخت و عوارض صدور پروانه ساختمانی می‌ باشد.

هزینه ساخت این پروژه نیز به‌ صورت علی‌الحساب محاسبه شده و هزینه زمین آن به‌ صورت قطعی محاسبه می‌ شود.

پیش فروش و پیش خرید پروژه همسا

نحوه خرید و فروش واحد های پروژه همسا، به‌ صورت واریزی اولیه + اقساط + امتیاز است و واریزی اولیه آن نیز ۳۰۰ میلیون تومان است.

اقساط این پروژه نیز به‌ صورت زیر می‌ باشد:

 • مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
 • مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
 • مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
 • مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
 • مبلغ ۳۰ میلیون تومان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۰

زمان تحویل پروژه همسا

زمان تحویل واحدهای پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، به‌ طور تقریبی ۳۶ ماه پس‌ از شروع گودبرداری می‌ باشد. گودبرداری این پروژه نیز در اوایل سال ۱۴۰۰ انجام‌ شده است.

واحد های تجاری پروژه همسا

پروژه همسا در منطقه ۲۲ تهران، علاوه‌ بر طبقات و واحد های مسکونی، دارای واحد های تجاری نیز در طبقه همکف خود می‌ باشد. واحد های تجاری این پروژه نیز در دسترس کامل ساکنین آن قرار داشته و تمامی اعضای پروژه در واحد های تجاری آن سهیم می‌ باشند. متراژ واحد های تجاری این پروژه نیز به‌ طور دقیق مشخص نشده‌اند.

سوابق سازنده پروژه همسا

پروژه همسا توسط شرکت تعاونی عمرانی ابنیه همسا در منطقه ۲۲ تهران و در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع در حال ساخت می‌ باشد.

شرکت تعاونی عمرانی ابنیه همسا در سال ۱۳۹۸ فعالیت رسمی خود را در انجام پروژه‌ های عمرانی آغاز نموده و اکنون نیز یکی از تعاونی‌ های بسیار شناخته‌ شده و معتبر در این حرفه است. این تعاونی با همکاری تیم بسیار متخصص و حرفه‌ ای خود در ارائه خدمات اجرایی پروژه‌ های عمرانی قدم برداشت و از جمله پروژه‌ شناخته شده آن می‌ توان به پروژه همسا اشاره نمود.

آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در زمینه برقراری ارتباطاتی رسمی و قانونی میان خریداران و فروشندگان مسکن، مشغول به فعالیت بوده و دارای تیمی بسیار کارآزموده و متخصص در این حرفه می‌ باشد. این مجموعه اطلاعات جامع و کاملی را در رابطه با پیش فروش و پیش خرید آپارتمان چیتگر در سایت خود قرار داده و شما می‌ توانید جهت دریافت اطلاعات در رابطه با هر پروژه‌ های مسکونی، تجاری و اداری این منطقه، به سایت اصلی آکام سازه مراجعه کرده و از اطلاعات درست و دقیق آن بهره‌مند شوید.

جهت دریافت اطلاعات در رابطه با پروژه مسکونی و تجاری همسا نیز می‌ توانید توسط شماره 02191691612 با آکام سازه تماس حاصل کرده و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *