پروژه پارس چیتگر در منطقه ۲۲ تهران با کاربری مسکونی در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع در حال ساخت می‌ باشد. این پروژه در بلوار اردستانی منطقه ۲۲ تهران واقع شده و سازنده آن تعاونی کیانمهر پارس می‌ باشد. 

پروژه پارس چیتگر

معرفی پروژه پارس 

پروژه مسکونی پارس در منطقه ۲۲ تهران، دارای ۸ بلوک است که هر بلوک آن نیز از ۲۰ طبقه تشکیل شده و ۱۵ طبقه آن مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه آن منفی می‌ باشد. 

امکانات پروژه پارس 

از جمله امکانات رفاهی پروژه پارس چیتگر در منطقه ۲۲ تهران می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • دارای آسانسور لاین نفر بر و بار بر 
 • برخورداری از سیستم گرمایشی و سرمایشی هوشمند 
 • دارای سینما و سالن اجتماعات 
 • دارای استخر، سونا و جکوزی 
 • دارای پارکینگ و انباری اختصاصی و پارکینگ میهمان 
 • دارای راه پله اضطراری و محوطه ورزشی باز 
 • برخورداری از سیستم مدیریت هوشمند 
 • دارای سالن ورزشی بانوان و آقایان 
 • دارای پارک بازی کودکان و مهد کودک 
 • دارای روف گاردن مجلل و شیک 
 • دارای کافی شاپ و کافی من ۲۴ ساعته 
 • دارای شوتینگ زباله و سیستم تهویه عمومی 
 • دارای روف گاردن مجلل و شیک 

دسترسی‌ های پروژه پارس 

پروژه مسکونی پارس در بلوار اردستانی و در منطقه ۲۲ تهران واقع شده و از دسترسی‌ های راحتی به اماکن تفریحی و خدماتی و همچنین اتوبان‌ ها برخوردار است. این پروژه به اماکنی چون پارک چیتگر، دریاچه خلیج‌ فارس، باغ ملی گیاه‌ شناسی و مترو وردآورد و همچنین اتوبان‌ های کرج، حکیم و همت بسیار نزدیک می‌ باشد. 

واحد های پروژه پارس 

پروژه مسکونی پارس چیتگر از ۸ برج تشکیل شده‌ است که هر کدام از برج‌ های آن نیز دارای ۲۰ طبقه هستند. ۱۵ طبقه هر برج، مسکونی است و هر طبقه از ۵ واحد تشکیل شده و متراژ واحد های آن نیز ۱۰۰ و ۱۳۰ متری هستند.

نحوه پیش‌ فروش واحد های پروژه پارس 

نحوه خرید و فروش واحد های مسکونی پروژه پارس در منطقه ۲۲ تهران به‌ صورت اقساطی می‌ باشد و اقساط آن نیز بر اساس متراژ واحد های آن متغیر بوده و شما می‌ توانید جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با پیش خرید واحد های پروژه پارس، با آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید. 

اطلاعات زمین پروژه پارس 

پروژه مسکونی پارس در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع و پلاک ثبتی ۴۴۳/۴ واقع شده و دارای کاربری مسکونی در این منطقه است. در حال حاضر نیز مالکیت زمین این پروژه در اختیار سازنده برج های مجلل مسکونی پارس(تعاونی کیانمهر پارس) قرار داشته و پروژه نیز هم اکنون در مرحله گود برداری می‌ باشد. 

زمان تحویل پروژه پارس 

زمان تحویل موقت واحد های مسکونی پروژه پارس به خریداران محترم، ۳۶ ماه پس‌ از زمان شروع گودبرداری است و زمان تحویل دائمی آن نیز ۴۸ ماه پس‌ از شروع گودبرداری می‌ باشد. 

قرارداد پروژه پارس 

به‌ طور کلی پروژه مسکونی پارس دارای ۲ مرحله از قرارداد می‌ باشد که مرحله اول آن مرتبط با مسائل زمین و تراکم می‌ باشد که به‌ صورت دفترچه امتیاز به خریداران پس‌ از پرداخت اولیه ارائه می‌ شود. مرحله دوم نیز شامل مواد اولیه مصرفی برای پروژه و تعهدات میان سازنده و متقاضیان است و سند تک برگ این پروژه نیز پس‌ از گذشت ۲ سال از اتمام پروژه به هر یک از اعضا ارائه داده خواهد شد. 

سوابق سازنده پروژه پارس 

سازنده پروژه مسکونی پارس در منطقه ۲۲ تهران، شرکت تعاونی کیانمهر پارس با شماره ثبتی ۵۷۸۵۹۳ می‌ باشد. شرکت تعاونی مسکن انبوه‌ سازان کیانمهر پارس، یکی از تعاونی‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده در منطقه ۲۲ تهران است و هدف اصلی این شرکت، کمک به رفاه مردم و تهیه مسکن در این منطقه می‌ باشد. این پروژه در رزومه‌ی کاری و سوابق خود دارای پروژه‌ های بسیار موفقی بوده و اکنون نیز در حال ساخت پروژه مسکونی پارس در منطقه ۲۲ تهران می‌ باشد.

در پایان

آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، با همکاری تیم کارشناسی خود مشغول به معرفی پروژه‌ های انبوه‌ سازی در این منطقه بوده و هدف اصلی آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، افزایش راه‌ های ارتباطات رسمی و مطمئن بین خریداران و عرضه‌ کنندگان مسکن می‌ باشد. هم‌اکنون نیز آکام سازه در دسته پیشگامان عرصه برج‌ سازی در منطقه ۲۲ تهران قرار داشته و شما می‌ توانید جهت دریافت اطلاعات در رابطه با پروژه مسکونی پارس و نحوه پیش خرید واحد های آن، با شماره همراه 02191691612 آکام سازه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *