پروژه گالریا چیتگر، از جمله پروژه‌ های مسکونی در منطقه ۲۲ تهران است و یکی از پروژه‌ های نو ظهور در این منطقه محسوب می‌ شود. این پروژه در محدوده وردآورد و جنوب اتوبان تهران کرج قرار داشته و توسط بخش خصوصی در حال ساخت است.

پروژه گالریا چیتگر

معرفی پروژه گالریا

پروژه گالریا در منطقه ۲۲ تهران دارای کاربری مسکونی است و توسط بخش خصوصی در حال ساخت می‌ باشد. این پروژه مسکونی از ۴ بلوک ۱۲ طبقه تشکیل شده‌ است که ۹ طبقه هر بلوک دارای واحد های مسکونی، ۲ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه آن‌ ها لابی است. هر کدام از واحد های مسکونی این پروژه نیز دارای پارکینگ و انباری اختصاصی هستند.

امکانات پروژه گالریا

از جمله امکانات رفاهی پروژه گالریا، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مجهز به استخر، سونا و جکوزی
 • دارای باشگاه بدنسازی ویژه بانوان و آقایان
 • دارای پارکینگ و انباری اختصاصی برای هر واحد
 • مجهز به خشکشویی و کارواش
 • دارای سالن ماساژ بزرگ و مجهز
 • دارای لابی و لابی من ۲۴ ساعته
 • مجهز به ۴ لاین آسانسور (۲ لاین نفر بر و ۲ لاین باربر)
 • دارای روف گاردن و بام سبز با ویو فوق‌العاده
 • دارای سالن اجتماعات و سینما

دسترسی‌ های پروژه گالریا

پروژه مسکونی گالریا در منطقه ۲۲ تهران، در جنوب اتوبان تهران کرج و انتهای محدوده وردآورد قرار داشته و از موقعیت مکانی بسیار مناسب و دسترسی های راحتی به اتوبان ها و اماکن تفریحی و خدماتی برخوردار است. مجتمع گالریا در چیتگر، به اتوبان‌ های شهید همت، شهید خرازی و همچنین اتوبان تهران کرج بسیار نزدیک است و دارای فواصل کمی با مترو وردآورد، مجتمع تجاری ایران مال، باغ ملی گیاه‌ شناسی، شهربازی ۱۰۰۱ شهر و غیره می باشد.

واحد های پروژه گالریا

پروژه مجتمع گالریا در منطقه ۲۲ تهران با کاربری مسکونی، دارای ۴ بلوک ۱۲ طبقه است. هر کدام از بلوک های این پروژه، دارای ۹ طبقه مسکونی، ۲ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه لابی هستند. هر طبقه‌ بلوک های این پروژه نیز دارای ۷ واحد مسکونی هستند و دارای تیپ متراژ ۱۰۵، ۹۵، ۸۵ و ۷۵ متر می‌ باشند.

پیشرفت پروژه گالریا

پروژه مسکونی گالریا در منطقه ۲۲ تهران، در حال حاضر در مرحله تمدید جواز است.

زمان تحویل پروژه گالریا

به‌ طور کلی زمان تحویل واحد های یک پروژه، ۳۶ ماه پس‌ از زمان گودبرداری است و زمان تحویل واحد های مسکونی پروژه گالریا چیتگر به اعضا نیز ۳۶ ماه پس‌ از زمان گودبرداری می‌ باشد.

نحوه خرید و فروش پروژه گالریا

نحوه خرید و فروش واحد های مسکونی پروژه گالریا چیتگر، به‌ صورت کارتکس است و تا زمانی‌ که مبلغ زمین و تراکم این پروژه تصفیه نشود، هیچ‌ گونه دفترچه قراردادی به اعضا ارائه نمی‌شود.

قیمت پروژه گالریا

قیمت یک پروژه مسکونی، با توجه به موقعیت مکانی، دسترسی‌ ها، امکانات و کیفیت سازه، تعداد واحد های مسکونی و غیره در نظر گرفته شده و با توجه به تمامی این عوامل، یک قیمت معقول و منطقی برای آن‌ ها تعیین می‌ شود. قیمت پروژه گالریا و هزینه ساخت این پروژه نیز با توجه به موقعیت مکانی فوق‌العاده، دسترسی های راحت و امکانات بسیار مرفه آن، متری ۹/۵ میلیون تومان به‌ صورت اقساط ۳۶ ماهه است.

پیش‌ فروش پروژه گالریا

پروژه مسکونی گالریا در منطقه ۲۲ تهران، پذیره‌ نویسی خود را در سال ۱۴۰۱ شروع کرده و پیش‌ فروش و شرایط پرداخت واحد های مسکونی آن نیز به شرح زیر می‌ باشد:

 • ۲۹۰ میلیون تومان به‌ عنوان مبلغ اولیه برای واحد های ۷۵ متری و پرداخت اقساط به‌ صورت هر ۳ ماه یک‌ بار
 • ۳۱۰ میلیون تومان به‌ عنوان مبلغ اولیه برای واحد های ۸۵ متری و پرداخت اقساط به‌ صورت هر ۳ ماه یک‌ بار
 • ۳۳۰ میلیون تومان به‌ عنوان مبلغ اولیه برای واحد های ۹۵ متری و پرداخت اقساط به‌ صورت هر ۳ ماه یک‌ بار
 • ۳۵۰ میلیون تومان به‌ عنوان مبلغ اولیه برای واحد های ۱۰۵ متری و پرداخت اقساط به‌ صورت هر ۳ ماه یک‌ بار

جهت دریافت جزئیات پیش‌ فروش پروژه گالریا نیز می‌ توانید با آکام سازه در چیتگر تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

سوابق سازنده پروژه گالریا

پروژه مسکونی گالریا در منطقه ۲۲ تهران مختص به بخش خصوصی می‌ باشد. این پروژه با مشارکت آقای میلاد مهدوی و مهندس محمد نظری، در منطقه‌ چیتگر در حال ساخت است و مهندس نظری نیز تحت عنوان سازنده این پروژه از رزومه بسیار درخشان و فوق‌ العاده‌ ای در ساخت‌ و ساز برخوردار می‌ باشد.

در پایان

آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در زمینه برقراری ارتباطات قانونی و رسمی میان عرضه کنندگان و متقاضیان مسکن مشغول به فعالیت است و با بهره‌ مندی از تیم کارشناسی و وکلای بسیار با تجربه و متخصص خود، خدمات خود را به‌ طور کاملاً حرفه‌ ای به مشتریان ارائه می‌ دهد. شما عزیزان می‌ توانید جهت اطلاع از قیمت و چگونگی پیش‌ خرید واحد های مسکونی چیتگر از جمله پروژه گالریا، پروژه پارس چیتگر، افق بین الملل و… با آکام سازه در چیتگر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *