پروژه شمشاد، از جمله بهترین پروژه‌ های مسکونی چیتگر است که در شمال دریاچه چیتگر قرار دارد. این پروژه از چشم‌ انداز های بسیار مناسبی در واحد های مسکونی خود برخوردار است و متعلق به سازمان جنگل‌ ها و مراتع کشور می باشد.

پروژه شمشاد چیتگر

 

معرفی پروژه شمشاد

پروژه شمشاد در منطقه ۲۲ تهران دارای کاربری مسکونی است و توسط شرکت سابیر بین‌ الملل در حال ساخت می‌ باشد. پروژه شمشاد متعلق به تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع است و در شمال دریاچه چیتگر و در بالاترین سطح ارتفاعی منطقه ۲۲ تهران توسط شرکت سایبر بین‌ الملل در حال ساخت است. واحد های مسکونی این پروژه دارای چشم‌ انداز های بسیار فوق‌العاده‌ ای هستند و یکی از مزایای این پروژه در منطقه ۲۲ تهران این است که هیچ‌ یک از اعضای پروژه، اقساطی برای ساخت واحد ها پرداخت نکرده و تمامی هزینه‌ های ساخت بر عهده شرکت سازنده می‌ باشد.

این پروژه مسکونی از ۷ بلوک تشکیل شده‌ است که هر کدام از بلوک های آن دارای ۱۶ طبقه هستند که ۱۱ طبقه آن‌ ها مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه آن‌ ها منفی است. هر کدام از واحد های مسکونی این پروژه نیز دارای پارکینگ و انباری اختصاصی هستند.

امکانات پروژه شمشاد

از جمله امکانات رفاهی پروژه شمشاد، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پارکینگ و انباری اختصاصی برای هر واحد
  • دارای کارواش اختصاصی
  • دارای فضای سبز و محوطه باز
  • مجهز به سیستم اعلان و اطفاء حریق
  • دارای لابی مجلل و هتلینگ
  • دارای فضای بازی برای کودکان
  • دارای سالن اجتماعات بزرگ و مجهز
  • دارای مهدکودک و مدرسه
  • دارای خشکشویی

دسترسی‌ های پروژه شمشاد

پروژه مسکونی شمشاد در منطقه ۲۲ تهران، از موقعیت مکانی بسیار فوق‌ العاده‌ ای برخوردار است و به بسیاری از مراکز خدماتی و تفریحی و همچنین برخی اتوبان های اصلی نزدیک می‌ باشد. این پروژه از دسترسی بسیار آسانی به بزرگراه‌ های خرازی و همدانی برخوردار است و به اماکنی چون دریاچه چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، مرکز تجاری بام لند، پارک جنگلی چیتگر و آبشار تهران نیز نزدیک است.

واحد های پروژه شمشاد

پروژه مسکونی شمشاد در چیتگر، از ۷ بلوک ۱۶ طبقه تشکیل شده‌ است که ۱۱ طبقه هر بلوک دارای واحد های مسکونی، ۴ طبقه پارکینگ و ۱ طبقه آن لابی است. واحد های مسکونی این پروژه نیز دارای متراژ های ۷۵، ۹۰، ۱۰۵ و ۱۱۵ متر هستند و در کل این پروژه دارای ۹۲۲ واحد مسکونی می‌ باشد.

پیشرفت پروژه شمشاد

پروژه مسکونی شمشاد در منطقه ۲۲ تهران، در حال‌ حاضر در مرحله گودبرداری است.

زمان تحویل پروژه شمشاد

زمان تحویل واحد های مسکونی یک پروژه به‌ طور معمول ۳۶ ماه پس‌ از زمان گودبرداری می‌ باشد و زمان تحویل واحد های مسکونی پروژه شمشاد به اعضا نیز در سال ۱۴۰۵ تخمین خورده است.

نحوه پرداخت و اقساط پروژه شمشاد

نحوه پرداخت واحد های مسکونی پروژه شمشاد به‌ صورت سهامی به اعضای تعاونی جنگلبانی است. نحوه پرداخت این پروژه نیز به‌ صورت سهامی است و هر ۱۰۰ سهم شامل ۱۴ متر مسکونی می‌ باشد و قیمت قطعی و بدون اقساط است.

نظر کارشناسی پروژه شمشاد

پروژه مسکونی شمشاد در منطقه ۲۲ تهران، در زمین بسیار بزرگی در حال ساخت است و به‌ همین جهت از امکانات و محوطه باز بسیار مناسبی برای تأمین رفاه ساکنین برخوردار است. سازنده این پروژه از بهترین و باکیفیت‌ ترین متریال ها در ساخت تمامی قسمت‌ های پروژه استفاده نموده و با وجود تمامی امکانات و احتیاجات واحد های مسکونی، این پروژه در آینده جزو پروژه‌ های بسیار لوکس منطقه ۲۲ تهران محسوب می‌ شود. همچنین واگذاری این پروژه نیز به‌ صورت سهامی است و هیچ‌ گونه اقساطی توسط اعضا برای ساخت این پروژه پرداخت نمی‌شود و تمامی هزینه‌ های ساخت بر عهده سازنده پروژه می‌ باشد. علاوه‌ بر آن این پروژه دارای تنوع متراژ های مسکونی بسیار مناسب است و افراد با سهام کم‌ تر نیز می‌ توانند در این پروژه صاحب واحد های مسکونی شوند.

سوابق سازنده پروژه شمشاد

شرکت سابیر بین‌ الملل، سازنده پروژه مسکونی شمشاد در منطقه ۲۲ تهران است. این شرکت از جمله شرکت‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده در منطقه ۲۲ تهران است و از جمله سوابق بسیار درخشان در رزومه آن نیز می‌ توان به ساخت پروژه‌ های بزرگ عمرانی همچون مترو تهران، ساخت سد و تونل، خط‌ های راه‌آهن، پروژه‌ های بسیار بزرگ مسکونی در کشور های همسایه و غیره اشاره نمود.

در پایان

گروه آکام سازه در منطقه ۲۲ تهران، در زمینه معرفی و فروش پروژه‌ های انبوه‌ سازی منطقه ۲۲ تهران، اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در سایت خود برای مشتریان ارائه داده و در این زمینه نیز با بهره‌ مندی از تیم کارشناسی و وکلای بسیار کارآزموده و مجرب خود، آماده پاسخ‌ گویی و ارائه راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم به شما عزیزان می‌ باشد. شما می‌ توانید جهت اطلاع از نحوه خرید و سهام پروژه شمشاد، با آکام سازه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان این مجموعه دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *